EFEKT
Home · Profil firmy Jak objednávat · Dodací a platební podmínky · Odměny-slevy · Kontakt Objednávkový košík

Vyhledat produkt

zadejte kód, název výrobku nebo hledané slovo z popisu

Produkty dle skupin
Prací prášky Tekuté prací prostředky a prací doplňky Avivážní prostředky a škroby Saponáty na nádobí Prostředky na WC, koupelny, kuchyně, desinfekci a okna Čistící krémy a písky Čistící prostředky na podlahy, koberce a nábytek Prostředky do myček nádobí Tekutá a tuhá mýdla Šampóny, sprchové gely, pěny a soli do koupele Kosmetika Betys, masážní a regenerační přípravky Konopná kosmetika Kosmetika z Mrtvého moře Kosmetika na ruce + propolis Ústní hygiena Kosmetika pro muže Kosmetika na tělo Toaletní papíry, papírové utěrky a kapesníky Kosmetika pro děti Repelenty Osvěžovače vzduchu Dámská hygiena Ostatní domácí potřeby a jiné Super koncentráty Potravinové doplňky Káva Hnojiva Vitamíny a doplňky zdravé výživy Respirátory

Produkty dle značek
100PER Forsil Řada Mr. ExPERt Klasa Efekt Haléřovka Vitali CARIN LAURA a LUIGI COLUTTI DENIM LAURA a LUIGI COLLINI GILLETTE Betys Kosmetika z Mrtvého moře Predator Tento Vitar Maxivita Efekt Foods Pure Way FloraLine Mr. Profesional Nezařazené

Ke stažení

Profil firmy

  • Firma EFEKT rozváží cíleně české drogistické přípravky v úsporných baleních "až do domu" od června 1995.
  • Vozový park naší vlastní rozvážkové služby "až do domu" nebo chcete-li "až do zaměstnání" je připraven k pružnému vyřizování Vašich objednávek.
  • Takto obdrží ročně naše zboží několik set tisíc zákazníků.
  • K dnešnímu dni využívá našich služeb více než padesát tisíc tzv. organizátorů, tj. zákazníků, kteří využívají výhod bezplatného dovozu zboží nejen pro svou osobní potřebu.
  • Ke sjednání objednávky není zapotřebí živnostenského oprávnění, daňový doklad je však přikládán automaticky ke každé zakázce.
  • Snažíme se přizpůsobit a šetřit Váš volný čas naším telefonickým avizem. Zpravidla 1-3 dny před dovozem zboží (ve Vámi určeném kalendářním týdnu) náš dispečink s Vámi telefonicky domluví vyhovující způsob a čas předání zboží. Garantujeme dovoz zboží v tom kalendářním týdnu, který si pro doručení určíte.
  • Nezanedbatelný je také odměnový systém dárků a slev za vyšší objednávky.


Nechte si dovézt zboží až do domu i Vy...
Dovážíme zboží na jakékoliv místo v České republice!

Až do domu - EFEKT
! AKCE ! AKCE !

Katalog ZDARMA

Objednávka v Excelu
Chcete-li si stáhnout objednávkový formulář v Excelu, stahujte zde:
ceník-objednávka Excel XLS
ceník-objednávka Excel XLSX

Novinky v naší nabídce

NEPŘEHLÉDNĚTE
Zboží do vyprodání zásob

Jak e-nakupovat

Katalog Efekt v pdf
Chcete-li si stáhnout náš katalog v elektronické podobě, stahujte zde:
- katalog Efekt pdf (5,0 MB)
Home | Kontakt (c) Copyright 2004-2024 EFEKT a ESC.CZ, všechna práva vyhrazena